"12 final maçımız kaldı"

Adana Demirspor teknik direktörü Uğur Tütüneker Altınordu maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Bursaspor maçı sonrası söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirten Tütüneker, "Önümüze bakacağız" dedi.

Bursaspor maçı sonrası gelen bir soruya verdiği cevabın yanlış anlaşıldığını ifade eden Tütüneker, "Bursaspor karşılaşmasını kaybettik ve önümüze bakacağız. Maçtan sonra dediklerim yanlış anlaşıldı. Demek istediğim, isteksizlik felan değil. Herkes maçtan önce çok motiveydi. Bazen çok istersiniz ama istediğiniz olmaz. Bursaspor'a karşı oynadık. Onlar da iyi bir takım. İlk yarıda geride kalan 4-5 maçtaki arzuyu sahaya yansıtamadık ve uygulayamadık. İlk yarı kısır geçti. Hatalarımız da var. Kaybettiğimiz toplardan goller yedik kalemizde. İkinci devre toparlandık. Golü de bulduk. Golden sonra daha agresif oynayabilseydik, sonuç farklı olurdu. Bana maç sonu Bursa taraftarlarını sordular. Kötü mü deseydim. Taraftar iyiydi, rekor kırıldı herhalde ve iyi bir atmosfer vardı dedim. Bizim taraftarımız her zaman olduğu gibi iyiydi. Bundan dolayı güzel bir atmosfer vardı. Maçtan sonra sıcağı sıcağına açıklama yapınca söylediklerim yanlış anlaşıldı. Tabi ki bizim taraftarımız muhteşem. Gelen soruya karşılık ben öyle bir cevap verdim." dedi.

Bursaspor mağlubiyetini telafi edeceklerini belirten Uğur Hoca, "Herşeyi bir kenara bırakalım. 12 maçımız kaldı. 12 final maçı. Ve iddaamız sürüyor. Kimse oyuna gelmesin. Biz iyiyiz ve kendi kendimizi yemeyelim. 4 maçta çok iyi bir oyun sergiledik. Beşinci maçta mağlup olduk. Bunlar olabilir. Bazen böyle kötü maçlar da olabilir. Altınordu ve Menemen maçlarında bunu telafi edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Hocam allah rab için düş yakamizdan.....
Bu adamla olmaz bu is
Yağ var un var şeker var ama helva yapacak hoca yok senden birşey olmaz uğur efendi
Yorumcuların hepsi hakem bu maçın önüne geçti diyor Demirspor aleyhine çok hata yaptı selezovun adile yaptığı hareket kesin kırmızı penaltı penaltı değil diyor özetin iki sarıdan atılması doğru koseçkiye yapılan hareket direk kırmızı diyor sen hakem hakkında tek kelime söylemiyorsun sen kimden yanasın maç içindeki yanlışlarını yazsam oyuncu değişiklikleri hep yanlış bursa dersine çalışmış demirsporu ezberlemiş sen rakibe hiç bir önlem almamışsın sen bu takıma yakışmıyorsun
Valla hocalığı erkan zengin verseler daha iyi tkmi yönetir. Adam maçın gidişatına okuyamiyor.
Ne diyelim süper lige çıkmamıza inşaallah engel sen olmazsın ugurhoca. Maça 1-0 yenik başlıyoruz hep. Ya sen bizi anlamıyon. Yada biz seni anlamıyoruz. göster kendini bize. Niyetin iyi ancak bunu birde sahada göster bize. Hata istemiyoruz artık.
BİR ÖYLE BİR BÖYLE MAÇTAN SONRA SÖYLEDİĞİN BURSA SEYİRCİSİYLE MAÇI HAKETTİ DİYORSUN ŞİMDİ YANLIŞ ANLAŞILDIM DİYORSUN HADİ SENDE.SEN ALMANYA EKOLU OLMANA GS.OYNAMANA RAĞMEN BU TAKIM SANA BÜYÜK GELİR.ÜNAL HOCANIN MASAYA YUMRUK VURDUĞUNU İZLE ONDAN SONRA MAÇTAN ÖNCE MAÇTAN SONRA KONUŞ.HAKEM HAKKINDA KONUŞMA MAÇI YORUMLA.BU ARADA HAYRİCİLERE HAYRİ ABİNİZ AKŞAM YEŞİL KRAVATI TAKMIŞTI.
Valla takım milletvekili adayları gibi Bunlardan muhtar bile olamaz...
lan ne kadar g... varsa burda yazıyor.hala uğur hoca düş yakamızdan diyorlar. adamın son zamanlarda oynattığı futbol ortada. yorumcular ads şampiyon gibi oynuyor diyor. adamın eline iyi kadro oldumu işini iyi yapıyor. daha ne istiyorsunuz. başkası olsa bursa maçı sonrası bir sürü hakem der su der bu der. adam bahaneler de üretmiyor. uğur hocanın bu ligte 3 şampiyonluğu var. neymiş efendim uğur hoca futboldan anlamıyormuş. adam anlamıyor siz anlıyorsunuz değilmi. adam bayern altyapısında yetişmiş futbol kariyerini anlatmaya gerek yok. bu ligte şampiyonlukları var.yurt dışında takım çalıştırmış. o bilmiyor siz gerizekalılar biliyor futbolu.
adamı ne zorluyorsunuz adam objektif bir şekilde bursa tribünü daha çok beğenmiş :) adama zorla adana tribünüde güzel dedirttirmişsiniz çocukmusunuz :)
Boş işlerle kafanızı yormayin.bulamiyorsunuzda.hep yanlış hep yanlışsınız. Muhterem MENEJERIN adını soyadını yazın , internette bir dolaşın, önce adamın ne mal olduğu konusunda fikir edinin. Zar her gittiği kulübü ya biri ile veya seçilmiş baskanya aşırı borçlandirmis, diğer taraftan bir sürü oyuncuyla alengirli ilişkilere girmiş, yine olan kulübe olmuş. Bu zata muhterem başkan, susun eyyyyyyyyt ,buna söylenmiş şey bana söylenmiş sayarım dedi mi demedimi ? Dedi dedi. O zaman bu zat başkanın adeta kankasi. Benim dışımda hiv kimse ses yükseltmedi yorum bile yapmadınız. Amiane tabirle paranın karşısında sustunuz. Netice şu, uğur hoca şekilde hocadır. Takimin hocasi, takımı yapan da bu menejerdir. Siz sorunu yanlış yerde arıyorsunuz.... ümit hoca 2 transferden benim onayım vardı dedi.geri kalanları menejerle başkan aldılar. Ama ümit hoca gitti, hem hiç mağlup olmamışken, neden ? Güçten yana değil, hakkaniyetten yana olun...
Bazı yorumcular uğur hocaya ağza alınmayacak,küfür ve hakaretler ediyorlar. Bu bir acizliktir. Küfür eden kişinin karakteri tartışılır.hakkinizda yoktur. Kendinize yapılmasını istemediğiniz terbiyesizce birseyi siz ne hakla yapıyorsunuz? Buda ads için adana için kötü bir izlenimdir. Takimin bütün oyuncularını bu menejer almıştır. Nasıl ikna ettiyse bilinmiyor,başkanda bu zata adeta tapmaktadir. Takimi sahaya sürende budur. Gittiği bütün şehirlerde ve kulüplerde hep alengirli işlerle tarihe geçmiştir. Durum böyleyken hocaya fazla sallamayın küfür hiç etmeyin. Bu adam ads a geldiği günden beri irdeleyin göreceksiniz...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor