“10 kişi kalmanın sıkıntısı yaşadık”

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Engin İpekoğlu, zorlu bir maça çıktıklarını belirterek, "Her kaybettiğimiz puan, bizi hedeften uzaklaştırıyor." dedi.

Savunma hataları yaptıklarını dile getiren İpekoğlu, şöyle konuştu:

"Kazanmak istiyorduk ancak maça kötü başladık. Hatalarımızdan dolayı gol pozisyonları da verdik. Biz de gol pozisyonlarına girdik. İkinci yarıda 10 kişi kalmanın sıkıntısı yaşadık. Sahada 10 kişi kaldıktan sonra da pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. Alt yapıdan 5 futbolcuyu kadromuza dahil ettik. Transfer yasağının kaldırılması ve anlaştığımız oyuncuların kısa sürede takıma katılmasını ümit ediyoruz. Öncelikle transfer yasağının kaldırılabilmesi için ödenecek bir rakam var. Yönetimimiz çalışma içinde. Birkaç gün içinde bunun çözülmesini istiyoruz."

 

Yorumlar

Hocam takımda işe yaramayan o kadar çok oyuncu var ki hangisini sayalım,üç pas üst üste yapamıyoruz,mersin kadro olarak vallahi bizden çok daha iyi durumda,paslaşmayı bizden kat be kat iyi yaptılar waldison.grbiç hiç ama hiç katkı veremediler,bunlar nasıl yabancı hangi göz bunları begendi anlamak mümkün degil.Sadece nduka yetmez en az 4 iyi adam şart lütfen alt yapıdaki çocuklardan en az ikisini monte edin.inanıyorum ki daha verimli olurlar.
Hocam sercan kaya kat top toplasin bizim alt yapida daha kaliteli oyuncularimiz var onlara yer veelisin hocam seni desteklioruz ama sende oynamayan futbolcular yer verme ya haketmiorsa o formayi qiydirme hocaaaam
engin hoca sadece sana guveniorum ama seninde elinde malzeme yok sende haklısın naz yapana forma verme ver formayı altyapıdan birkaç gencimize nasıl samsunda savaştılarsa yine savaşırlar

Yeni yorum ekle